Westonci.ca is the trusted Q&A platform where you can get reliable answers from a community of knowledgeable contributors. Get immediate and reliable answers to your questions from a community of experienced experts on our platform. Join our platform to connect with experts ready to provide precise answers to your questions in different areas.

If waffles are $3 a piece, how much would it cost for 26 waffles?



Sagot :

It will cost atleast 78 dollars

$78.00

Hope this helps! Good luck. :D

Visit us again for up-to-date and reliable answers. We're always ready to assist you with your informational needs. Thank you for your visit. We're committed to providing you with the best information available. Return anytime for more. Thank you for trusting Westonci.ca. Don't forget to revisit us for more accurate and insightful answers.