Welcome to Westonci.ca, your ultimate destination for finding answers to a wide range of questions from experts. Get immediate and reliable solutions to your questions from a community of experienced experts on our Q&A platform. Connect with a community of professionals ready to provide precise solutions to your questions quickly and accurately.

a 64-ounce package selling for $3.20 would have a unit price of: group of answer choices $3.20 per ounce. $2.00 per pound. $0.05 per ounce. $20.00 per quart. $20.48 per ounce.