Explore Westonci.ca, the leading Q&A site where experts provide accurate and helpful answers to all your questions. Connect with a community of experts ready to help you find solutions to your questions quickly and accurately. Our platform provides a seamless experience for finding reliable answers from a network of experienced professionals.

Malcolm bought 6 bowls for $13.20. What is the unit rate

Sagot :

2.20 is your answer
lol yay