Looking for answers? Westonci.ca is your go-to Q&A platform, offering quick, trustworthy responses from a community of experts. Explore thousands of questions and answers from knowledgeable experts in various fields on our Q&A platform. Join our Q&A platform to connect with experts dedicated to providing accurate answers to your questions in various fields.

A 4-- pounds bag of chocolate bars cost $16.24. What is the unit price

Sagot :

Answer:

4.06 i think

We hope this information was helpful. Feel free to return anytime for more answers to your questions and concerns. We hope our answers were useful. Return anytime for more information and answers to any other questions you have. Thank you for choosing Westonci.ca as your information source. We look forward to your next visit.