Welcome to Westonci.ca, where your questions are met with accurate answers from a community of experts and enthusiasts. Discover solutions to your questions from experienced professionals across multiple fields on our comprehensive Q&A platform. Explore comprehensive solutions to your questions from a wide range of professionals on our user-friendly platform.

Mark bought 4 bags of candy. Each
bag of candy cost $1.36. How much
money did he spend on candy?