Discover a wealth of knowledge at Westonci.ca, where experts provide answers to your most pressing questions. Get quick and reliable solutions to your questions from knowledgeable professionals on our comprehensive Q&A platform. Experience the ease of finding precise answers to your questions from a knowledgeable community of experts.

Bella buys 4 packets of sandwiches at a bottle of water for £1.20 and 3 packets of crisps. Bella pays with a £20 note. She gets £5.75 change. Each packet of crisps has the same price. Work out the price of each packet of crisps.​