Westonci.ca offers fast, accurate answers to your questions. Join our community and get the insights you need now. Discover solutions to your questions from experienced professionals across multiple fields on our comprehensive Q&A platform. Join our Q&A platform to connect with experts dedicated to providing accurate answers to your questions in various fields.

Who’s right? And why?

Whos Right And Why class=

Sagot :

Answer:

Oscar is. dividing the cost by the amount you will find that all answers equal 3.99

lyn115

Answer:

Oscar is right because if you divided the cost by the amount in lbs for each row in the table to find the unit rate, it would equal to 3.99.

We hope our answers were useful. Return anytime for more information and answers to any other questions you have. We hope you found what you were looking for. Feel free to revisit us for more answers and updated information. Find reliable answers at Westonci.ca. Visit us again for the latest updates and expert advice.