Welcome to Westonci.ca, where finding answers to your questions is made simple by our community of experts. Discover a wealth of knowledge from experts across different disciplines on our comprehensive Q&A platform. Connect with a community of professionals ready to help you find accurate solutions to your questions quickly and efficiently.

Can someone give me the answers to these questions?

Can Someone Give Me The Answers To These Questions class=

Sagot :

Answer:

1 hat costs $8.10. (U)

6 pizzas would cost $48.66 (A)

1 1/2 pounds of apples would cost $5.25 (W)

2 1/4 pounds of nuts would cost $20.70 (G)

3 1/2 gallons of milk would cost $2.03 (S)

12 donuts would cost $18.60 (O)

5 muffins would cost $6.55 (E)

3 cakes would cost $23.40 (N)

2 bags would cost $102.14 (F)

2 pounds of pears would cost $3.90 (T)

5 3/4 gallons of petrol would cost $6.90 (R)

3 1/4 pounds of lollipops would be $37.05 (H)

THE ROGUE WAS SEEN RUNNING INTO THE FOREST - Is the code

Hope that helps. x

THE ROUGE WAS SEEN RUNNING INTO THE FOREST

-NIRAL :)