Looking for trustworthy answers? Westonci.ca is the ultimate Q&A platform where experts share their knowledge on various topics. Discover solutions to your questions from experienced professionals across multiple fields on our comprehensive Q&A platform. Discover detailed answers to your questions from a wide network of experts on our comprehensive Q&A platform.

Can you find each unit price and type the correct code? Please remember to type in ALL CAPS with no spaces.

Can You Find Each Unit Price And Type The Correct Code Please Remember To Type In ALL CAPS With No Spaces class=

Sagot :

Answer

1: $17.00

2: $2.50

3: $3.50

4: $14.50

Step-by-step explanation:

Divide the price by the amount.

$29 for 2 necklaces is 29÷2=14.50

Hi! Thank you for thanking me!

What grade are you in?