Welcome to Westonci.ca, your one-stop destination for finding answers to all your questions. Join our expert community now! Join our platform to get reliable answers to your questions from a knowledgeable community of experts. Connect with a community of professionals ready to provide precise solutions to your questions quickly and accurately.

Mia bought 8 ounces of chickpeas for $8.32 last week. Her grocery store was selling chickpeas for the same unit price the following week. If she spent $3.64 on chickpeas this week, how many ounces of chickpeas did she buy?

help plss! i need it rn!!! <3