Welcome to Westonci.ca, where you can find answers to all your questions from a community of experienced professionals. Explore comprehensive solutions to your questions from knowledgeable professionals across various fields on our platform. Discover in-depth answers to your questions from a wide network of professionals on our user-friendly Q&A platform.

A package of 3 pairs of insulated socks costs ​$23.07 . What is the unit price of the pairs of socks