Westonci.ca makes finding answers easy, with a community of experts ready to provide you with the information you seek. Connect with a community of professionals ready to help you find accurate solutions to your questions quickly and efficiently. Experience the convenience of finding accurate answers to your questions from knowledgeable experts on our platform.

Billy paid $18 for dozen golf balls. What is the unit rate for the price per golf ball?