Looking for reliable answers? Westonci.ca is the ultimate Q&A platform where experts share their knowledge on various topics. Join our platform to get reliable answers to your questions from a knowledgeable community of experts. Experience the convenience of finding accurate answers to your questions from knowledgeable experts on our platform.

Katie bought 2 breakfast wraps and 2 bottles of juice for $16. at the same shop, adam bought 3 breakfast wraps and 5 bottles of juice for $28. how much does one breakfast wrap cost? how much does one bottle of juice cost?