Answered

Welcome to Westonci.ca, the ultimate question and answer platform. Get expert answers to your questions quickly and accurately. Connect with a community of experts ready to provide precise solutions to your questions on our user-friendly Q&A platform. Our platform provides a seamless experience for finding reliable answers from a network of experienced professionals.

Juan spent $3.48 on apple juice. Apple juice costs $0.12 per ounce. How many ounces of apple juice did Juan buy?