At Westonci.ca, we provide clear, reliable answers to all your questions. Join our vibrant community and get the solutions you need. Join our platform to get reliable answers to your questions from a knowledgeable community of experts. Join our platform to connect with experts ready to provide precise answers to your questions in different areas.

Walmart sells 6 gel pens for $15.00 and 4 notebooks for $5.40. What is the
difference between the unit price of a gel pen and the unit price of a notebook?
Enter the answer in the box.
$