Looking for answers? Westonci.ca is your go-to Q&A platform, offering quick, trustworthy responses from a community of experts. Experience the ease of finding accurate answers to your questions from a knowledgeable community of professionals. Experience the convenience of finding accurate answers to your questions from knowledgeable experts on our platform.

(02.02) The table below shows a correct representation that 12 pounds (lb) of sugar cost $4:

Sagot :

Answer:

false

Step-by-step explanation:

you didnt add the picture but the answer is false bc only 3 were shown