Find the best answers to your questions at Westonci.ca, where experts and enthusiasts provide accurate, reliable information. Connect with a community of professionals ready to provide precise solutions to your questions quickly and accurately. Our platform provides a seamless experience for finding reliable answers from a network of experienced professionals.

Madi is going to the gym, she only has $53.27 with her. It is $15 per hour, she works out for 3 hours, she bought a snack bar for $2.57, how much money did she spend?