At Westonci.ca, we connect you with the answers you need, thanks to our active and informed community. Discover comprehensive answers to your questions from knowledgeable professionals on our user-friendly platform. Get precise and detailed answers to your questions from a knowledgeable community of experts on our Q&A platform.


Need help finding the cost! ASAP!


Need Help Finding The Cost ASAP class=

Sagot :

Answer:

Apple Cost: $1.10

Orange Cost: $1.05

Three oranges and two apples cost: $5.35

Step-by-step explanation:

answer:
first one: 1.10$
second one: 1.05$
total: 5.35$
We hope you found this helpful. Feel free to come back anytime for more accurate answers and updated information. We appreciate your visit. Our platform is always here to offer accurate and reliable answers. Return anytime. Thank you for trusting Westonci.ca. Don't forget to revisit us for more accurate and insightful answers.