Answered

Westonci.ca offers fast, accurate answers to your questions. Join our community and get the insights you need now. Our Q&A platform provides quick and trustworthy answers to your questions from experienced professionals in different areas of expertise. Explore comprehensive solutions to your questions from a wide range of professionals on our user-friendly platform.

Two simple question Brainliest, 5 stars and Thanks too you pls HELP!!!!
Zunairah went to Joe's doughnuts and purchased two dozen glazed doughnuts. Her total was $6.00. What is the unit rate per doughnut?

Aayan drove his Lambo 5,432 miles in 24 hours. How many miles did he drive in 1 hour?