Welcome to Westonci.ca, the Q&A platform where your questions are met with detailed answers from experienced experts. Discover comprehensive answers to your questions from knowledgeable professionals on our user-friendly platform. Discover detailed answers to your questions from a wide network of experts on our comprehensive Q&A platform.
Sagot :
It would cost $16.65
$9.99 divided by 3 is 3.33 so we know one pizza costs $3.33. So now if I multiply the 5 pizzas times the cost of one I get 5 x $3.33 = $16.65
$9.99 divided by 3 is 3.33 so we know one pizza costs $3.33. So now if I multiply the 5 pizzas times the cost of one I get 5 x $3.33 = $16.65
Thank you for choosing our service. We're dedicated to providing the best answers for all your questions. Visit us again. Thank you for choosing our platform. We're dedicated to providing the best answers for all your questions. Visit us again. Get the answers you need at Westonci.ca. Stay informed with our latest expert advice.