Welcome to Westonci.ca, where you can find answers to all your questions from a community of experienced professionals. Connect with a community of experts ready to help you find accurate solutions to your questions quickly and efficiently. Experience the convenience of finding accurate answers to your questions from knowledgeable experts on our platform.

A box of cereal costs $3.69. The box has 13.7 ounces of cereal. About how much does each ounce cost?

Sagot :

Answer:

HELP ME W MY PROBLEMS ASAP PLSSSS

Step-by-step explanation:

mathmo
About 0.27 pls brainliest me