Find the best solutions to your questions at Westonci.ca, the premier Q&A platform with a community of knowledgeable experts. Our platform offers a seamless experience for finding reliable answers from a network of experienced professionals. Join our platform to connect with experts ready to provide precise answers to your questions in different areas.

i purchased a 25 pack of pencils for $2.00. If I were to purchase only 4 pencils at the same unit price, how much would it have cost?