Welcome to Westonci.ca, your go-to destination for finding answers to all your questions. Join our expert community today! Get quick and reliable solutions to your questions from a community of seasoned experts on our user-friendly platform. Get precise and detailed answers to your questions from a knowledgeable community of experts on our Q&A platform.

If it costs $0.15 per square inch for the cardboard label, then what is the cost for plan B?

Sagot :

Answer:

a box of plan B cost roughly $50.00

it is pretty expensive but you don't need an I.D.

Step-by-step explanation: