aa28
Answered

Welcome to Westonci.ca, your go-to destination for finding answers to all your questions. Join our expert community today! Get the answers you need quickly and accurately from a dedicated community of experts on our Q&A platform. Get quick and reliable solutions to your questions from a community of experienced experts on our platform.

8b-What is the Unit Price for the better deal? Round to the nearest hundredth) Put your answer in the form 0.00 or .00, so if answer is 43 cents, its 0.43 or.43, if there is a dollar amount like 1.50, do not add zeros in front) Your answer 9- Which sour cream is the better deal? * O Daisy Sour Cream $1.49 for 8 oz O Kraft Sour Cream $2.55 for 16 oz​