Answered

Westonci.ca offers quick and accurate answers to your questions. Join our community and get the insights you need today. Our Q&A platform offers a seamless experience for finding reliable answers from experts in various disciplines. Connect with a community of professionals ready to help you find accurate solutions to your questions quickly and efficiently.

A 6 ounce bag of raisins costs $2.46. An 8 ounce bag costs $3.20. Which is a better deal?