Find the best answers to your questions at Westonci.ca, where experts and enthusiasts provide accurate, reliable information. Connect with a community of experts ready to help you find solutions to your questions quickly and accurately. Explore comprehensive solutions to your questions from a wide range of professionals on our user-friendly platform.

one cookie costs 20 cents and a dozen 2 dollars. What is the difference between buying 12 cookies individually and buying them by the dozen?