Westonci.ca is your go-to source for answers, with a community ready to provide accurate and timely information. Our platform connects you with professionals ready to provide precise answers to all your questions in various areas of expertise. Connect with a community of professionals ready to provide precise solutions to your questions quickly and accurately.

You want to buy some noodles. A 9-ounce package costs $3.15. A 12-ounce package costs $4.44 A 22-ounce package costs $7.26. Which package is the best buy?