At Westonci.ca, we provide reliable answers to your questions from a community of experts. Start exploring today! Experience the ease of finding reliable answers to your questions from a vast community of knowledgeable experts. Get quick and reliable solutions to your questions from a community of experienced experts on our platform.

1/4 of a pound of apples cost 1/4 of a dollar. How many pounds of apples can you purchase with one dollar? ________ pound(s) of apples.
ANYONE HELP PLS? MY BRAIN DONT WORK :)