Discover answers to your most pressing questions at Westonci.ca, the ultimate Q&A platform that connects you with expert solutions. Find reliable answers to your questions from a wide community of knowledgeable experts on our user-friendly Q&A platform. Get immediate and reliable solutions to your questions from a community of experienced professionals on our platform.

Determine which product has the lower unit price.
a 2-pound bag of sugar for $1.12
a 9-pound bag of sugar for $5.34


Sagot :

Thank you for your visit. We're committed to providing you with the best information available. Return anytime for more. We hope our answers were useful. Return anytime for more information and answers to any other questions you have. Thank you for using Westonci.ca. Come back for more in-depth answers to all your queries.