Discover the answers you need at Westonci.ca, a dynamic Q&A platform where knowledge is shared freely by a community of experts. Experience the ease of finding reliable answers to your questions from a vast community of knowledgeable experts. Connect with a community of professionals ready to provide precise solutions to your questions quickly and accurately.

A pack of 4 apples costs $4.
What is the unit price?
Round to the nearest cent.
es
$
per apple