Discover a world of knowledge at Westonci.ca, where experts and enthusiasts come together to answer your questions. Experience the convenience of getting accurate answers to your questions from a dedicated community of professionals. Experience the ease of finding precise answers to your questions from a knowledgeable community of experts.

Jenny spent a total of $60 at Food lion on food for her friend's birthday party. She bought 8 gallons of ice cream and 2 cakes. The cakes were $13.00 each. How much does one gallon of ice cream cost

Sagot :

Thanks for using our platform. We aim to provide accurate and up-to-date answers to all your queries. Come back soon. We appreciate your visit. Our platform is always here to offer accurate and reliable answers. Return anytime. Keep exploring Westonci.ca for more insightful answers to your questions. We're here to help.