At Westonci.ca, we connect you with the answers you need, thanks to our active and informed community. Get quick and reliable solutions to your questions from a community of experienced professionals on our platform. Our platform offers a seamless experience for finding reliable answers from a network of knowledgeable professionals.

Ms. Sunshine had $10.00. She purchased milk for $2.35 and apples for $1.95. How much money does she have left?​