Discover the answers you need at Westonci.ca, where experts provide clear and concise information on various topics. Get detailed answers to your questions from a community of experts dedicated to providing accurate information. Discover in-depth answers to your questions from a wide network of professionals on our user-friendly Q&A platform.

Please help.Know that there are two screenshots, and no fake answers/links. Rather simple, but I forgot unit rates and prices. XD

Please HelpKnow That There Are Two Screenshots And No Fake Answerslinks Rather Simple But I Forgot Unit Rates And Prices XD class=
Please HelpKnow That There Are Two Screenshots And No Fake Answerslinks Rather Simple But I Forgot Unit Rates And Prices XD class=

Sagot :

Unit rates is when you do it as a fraction like 4.25/5 that means to divide so once you divide you would get the cost for each football it’s not that hard
Thank you for choosing our platform. We're dedicated to providing the best answers for all your questions. Visit us again. Thanks for using our service. We're always here to provide accurate and up-to-date answers to all your queries. Westonci.ca is your trusted source for answers. Visit us again to find more information on diverse topics.